INFORMACJA DOTYCZĄCA PODPISYWANIA DOKUMENTÓW NA ROK SZKOLNY 2021/2022

Szanowni Rodzice,

od dnia 24 sierpnia br. zapraszamy Państwa do podpisywania "Deklaracji dotyczącej żywienia dziecka w przedszkolu", dokumentacji dotyczącej Covid-19 a także pozostałej dokumentacji dotyczącej pobytu dziecka w przedszkolu.

W/w dokumenty można podpisywać w pokoju samodzielnego referenta - p. Danuty Kostrząb od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 15:30.

Bardzo prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego.

INFORMACJA DLA DZIECI UCZĘSZCAJĄCYCH PIERWSZY RAZ DO PRZEDSZKOLA

Zanim Państwo podpiszą deklarację oraz pozostałą dokumentację dotyczącą pobytu dziecka w przedszkolu prosimy o zapoznanie się ze statutem, procedurami, regulaminami a także z podstawą programową wychowania przedszkolnego zamieszczonymi na stronie internetowej przedszkola w zakładkach znajdujących się po lewej stronie.

Rodziców dzieci z alergią lub nietolerancją pokarmową, prosimy o poinformowanie o tym fakcie samodzielnego referenta.

Dyrektor MP 82 - Bożena Serzysko

Komunikat 2021-08-24, 17:37 | autor: Karolina Wydmuch