Czerwiec w grupie "Kukułki"

W czerwcu dzieci z grupy "Kukułki" wykonywały wiele prac plastycznych, technicznych oraz rozwijały swoją kreatywność i pomysłowość.
Wykonaliśmy prezenty dla rodziców z okazji ich święta, portrety rodziców i wiele innych prac związanych z tematyką wiosenną.
Śpiewaliśmy piosenki o mamie i tacie oraz kończące przedszkole, przygotowując się do występu z okazji Dnia Mamy i Taty połączonego z pożegnaniem przedszkola przez dzieci 6-letnie.
Nie zabrakło też zajęć ruchowych w ogrodzie przedszkolnym oraz zabaw w sali z wykorzystaniem różnorodnych materiałów jak np. kartony, wytłoczki po jajkach czy rolki po ręcznikach kuchennych. Ponadto dzieci rozwijały swoją kreatywność tworząc "domki" z wykorzystaniem stołów, krzeseł i materiałów.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
Relacja 2021-07-04, 17:25 | autor: Karolina Wydmuch