Rozstrzygnięcie przedszkolnego konkursu dla dzieci i rodziców "Jesienny stroik"

W dniach 18 - 27 września w naszym przedszkolu zorganizowany został konkurs przyrodniczo – techniczny pt. „Jesienny stroik”.
W konkursie mogły wziąć udział wszystkie chętne dzieci, które wraz z rodzicami wykonają jesienną ozdobę w formie przestrzennej, korzystając z jesiennych darów.
2 października podczas obchodów "Dnia Jesieni" nastąpiło wręczenie nagród uczestnikom. Spośród 20 konkursowych prac zostały wyłonione i nagrodzone trzy pierwsze miejsca oraz trzy wyróżnienia.
I miejsce zajęła Wiktoria N. z gr. "Jaskółki", II miejsce - Antonina K. z gr. "Jemiołuszki" i III miejsce - Maksymilian G. z gr. "Kukułki". Wyróżnienia otrzymali: Aleksandra i Dominik Ch. oraz Kilian S. Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy za wykonaną pracę, a także drobne nagrody.
Za udział w konkursie serdecznie dziękują organizatorki – mgr Sandra Michalak i mgr Beata Kwiecień.
Komunikat 2019-10-06, 20:27 | autor: Karolina Wydmuch