"Dzień Jesieni" w naszym przedszkolu

Dnia 2 października br. wspólnie bawiliśmy się w przedszkolu świętując „Dzień Jesieni”. W naszym przedszkolu było bardzo kolorowo, ponieważ każdy przedszkolak był za kogoś przebrany. Były jesienne zwierzątka, owoce i warzywa a także nawet sama Pani Jesień. Dzieci uczestniczyły we wspólnych zabawach i tańcach. Przedszkolaki miały okazję odgadywać zagadki o jesieni, rzucać kasztanami do celu a także z zamkniętymi oczami odgadywać nazwę owcu wykorzystując zmysł dotyku i węchu.
Dla nauczycielek grup również przygotowano konkurs, który polegał na obraniu jabłka w jak najszybszym czasie. Wygrała p. Bogusia z grupy „Jaskółki”.
Bardzo dziękujemy pani Oli i pani Joli oraz dzieciom z grupy „Gile” za przygotowanie występów oraz super zabawy, w której mogło uczestniczyć całe przedszkole.
Relacja 2019-10-06, 07:35 | autor: Karolina Wydmuch